<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1165681566888745&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

The Global Media Platform

AutoStudy-Header-Landingpage-1409x809

Czy wiesz, że 42% użytkowników samochodów elektrycznych nie rozumie pełnych korzyści wynikających z ich zakupu?

Globalne badanie ujawniło, że tylko kilka marek jest silnie związanych z pojazdami elektrycznymi i że nadal potrzebna jest edukacja w tym zakresie, ponieważ prawie 42% wszystkich respondentów nie zdaje sobie sprawy z pełnych zalet samochodu elektrycznego.

Tak więc komunikacja z konsumentami i dalsze edukowanie ich w tej kwestii jest kluczowe, aby marki pozostały na czasie i budowały przyszłość pojazdów elektrycznych.

  • Globalne badanie objęło 8 krajów i 1900 konsumentów z branży motoryzacyjnej, aby ujawnić trendy konsumenckie napędzające zakup pojazdów elektrycznych.
  • Świadomość ekologiczna jest głównym motorem zakupu samochodów elektrycznych w regionie EMEA, podczas gdy konsumenci w Ameryce Północnej są przede wszystkim motywowani oszczędnością paliwa.
  • 52% kupujących pojazdy elektryczne po raz pierwszy stwierdziło, że strona internetowa marki zyskała na znaczeniu podczas pandemii, celem zbadania ich decyzji zakupowych.
  • Dodatkowe badanie wykazało, że aż 89% kupujących samochody jest świadomych niedoborów chipów i ich wpływu na zakupy.
A study powered by Teads Intelligence Team and Kantar

 

Kontakt sales@teads.com lub intelligence@teads.com 

🌍 Zobacz badanie na innych rynkach

Link tutaj

Pobierz badanie wypełniając dane poniżej